viasms

ViaSMS

4,000

Wysokość pożyczek udzielanych przez firmę mieści się w granicach 100 – 4 000 zł na okres od 7 do 30 dni. Pierwsze zobowiązanie finansowe w kwocie do 1 500 zł jest darmowe. Marka ViaSMS należy do grupy o tej samej nazwie. Jest to jedna ze starszych na rynku firm pożyczkowych z długim okresem stażu i doświadczeniem. Grupa działa na terenie całej Europy oferując swoje produkty finansowe aż w siedmiu państwach. W Polsce firma prosperuje od 2011 roku. W 2012 roku ViaSMS otrzymała wyróżnienie „Symbol 2012” w kategorii „Przyjazna Pożyczka”.

Firma należy do Związku Firm Pożyczkowych będąc jednocześnie jedną z firm założycielskich.

Wniosek

Opis produktu

Firma reprezentująca Via SMS Group czyli łotewską grupę finansową, która powstała w 2009 roku i funkcjonuje w 7 krajach europejskich. Oferuje krótkoterminowe pożyczki gotówkowe, które udziela drogą internetową. Jedna z niewielu firm pożyczkowych angażujących się w działalność sportową będącą w latach 2012 i 2013 sponsorem tytularnym Finału Polskiej Koszykówki Kobiecej. Maksymalna kwota o jaką mogą ubiegać się klienci firmy to 4 000 zł, przy czym viasms.pl wyznaczyła pewne progi pożyczkowe zależne od tego czy jest to pierwsza czy kolejna pożyczka. Nowi klienci mogą się starać o kwotę do 1 500 zł i jest ona darmowa, przy drugiej ten limit wzrośnie o 1 000 zł (do 2 500 zł), przy czwartej kwota pożyczki może wynosić do 3 000 zł, ostatni limit zaś to maksymalna dostępna pożyczka wynosząca 4 000 zł.

RRSO = 1252% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 30 dni

Internetowy wniosek o pożyczkę należy wypełnić na stronie firmy. Klient zostanie ponadto poproszony o przelanie na jedno z podanych kont viasms.pl opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 grosza, która stanowi jednocześnie weryfikację numeru konta jego posiadacza. Warunkiem otrzymania kolejne pożyczki jest spłata poprzedniej, gdyż nie ma możliwości jednoczesnego zaciągnięcia dwóch zobowiązań finansowych. Decyzja o przyznaniu pożyczki gotówkowej przyjdzie do wnioskodawcy smsem na jego telefon komórkowy.

W przypadku istniejącej obawy o nieterminowe spłacenie zobowiązania finansowego należy się skontaktować z firma viasms.pl, która ustali wraz z klientem ewentualny nowy termin spłaty pożyczki. Dlatego przed podjęciem działań związanych z pożyczeniem określonej kwoty pieniędzy należy mieć na uwadze to, że brak terminowej spłaty może skutkować naliczeniem odsetek, przekazaniem sprawy do postepowania sądowego a nawet egzekucji komorniczej.

Warunki, które musi spełniać wnioskodawca by ubiegać się o pożyczkę:

  • obywatelstwo polskie,
  • wiek od 20 do 65 lat,
  • stałe dochody,
  • posiadanie konta bankowego oraz aktywnego numeru telefonu komórkowego.

Nasza opinia

ViaSMS należy do Związku Firm Pożyczkowych, a więc cechuje ją wysoki standard usług oraz dbałość o klienta. Liczne promocje, rozbudowany program partnerski i prostota wnioskowania o pożyczkę – wszystko to wyróżnia ViaSMS jako firmę stabilną i dążącą do zadowolenia klienta. Koszty pożyczek nie są wygórowane, a zasady wnioskowania przejrzyste. Ponadto pierwsza pożyczka jest darmowa!

Dane kontaktowe

Adres: Al. Jerozolimskie 123A; 02-017 Warszawa
Telefon: 22-291-53-55
E-mail: info@viasms.pl
Skype: viasms.pl

Dodatkowe informacje

Kwota pożyczki:

Od 100 do 4 000 zł

Okres spłaty:

Od 7 do 30 dni

Kwota pierwszej pożyczki:

1 500 zł

Pierwsza za darmo:

Tak

Kwota kolejnych pożyczek:

druga pożyczka do 2 000 zł, trzecia do 2 500 zł, czwarta do 3 000 zł, piąta do 4 000 zł

Możliwość przedłużenia czasu spłaty:

Tak

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

BIG InfoMonitor SA, KRD BIG SA, ERIF BIG SA

Wiek pożyczkobiorcy:

Od 20 do 65 lat

Godziny otwarcia pon-pt:

8:00 – 22:00

Godziny otwarcia weekend:

sobota: 8:00 – 18:00, niedziela: 10:00 – 16:00

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “ViaSMS”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *