Takto

TAKTO

10,000

TAKTO oferuje pożyczki do maksymalnej kwoty 10 000 zł na okres od 6 do 36 miesięcy. Spłaty odbywają się w comiesięcznych ratach, lecz nie możliwości odroczenia ich terminu. O pożyczkę może ubiegać się każdy w wieku od 18 do 75 lat posiadający stałe źródło dochodów (minimum 500 zł netto). Marka należy do spółki o tej samej nazwie. Na polskim rynku istnieje od 2012 roku (według danych zawartych w KRS). Loan Magazine przyznał firmie certyfikat „Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy” w 2013 roku.

Wniosek

Opis produktu

Działa na polskim rynku od 2012 roku i oferuje pożyczki ratalne w kwotach od 500 do 10 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 6 do 36 miesięcy i przez ten pożyczkobiorca spłaca zobowiązanie finansowe w miesięcznych ratach wg ustalonego harmonogramu spłat. Przy czym nic nie stoi na przeszkodzi by nadpłacić pożyczkę na kolejne miesiące i tym sposobem wcześniej zwrócić pieniądze na konto pożyczkodawcy. Wówczas kwota do spłaty zostanie pomniejszona o koszty związane z wyznaczonym harmonogramem rat. Jednak z drugiej strony nie ma możliwości odroczenia terminu spłaty, gdyż każde opóźnienie tego procederu wiąże się z naliczaniem dodatkowych kosztów łącznie z procesem windykacyjnym.

RRSO = 166,66% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 12 miesięcy

Klienci ubiegający się o pożyczkę w Takto muszą wypełnić odpowiedni wniosek on-line zamieszczony na stronie internetowej firmy. Umowę o pożyczkę można zawrzeć telefonicznie lub przy pomocy kuriera, w obu przypadkach należy dostarczyć niezbędne dokumentu (skan lub kopia dowodu osobistego oraz zaświadczenie o zarobkach plus ewentualnie inne zaświadczenia o które poprosi pracownik firmy). Pożyczkobiorca otrzyma ją w terminie do siedmiu dni od daty przelewu środków na jego konto. Decyzja o przyznaniu pożyczki wysyłana jest do klienta za pomocą wiadomości sms lub telefonicznie, jeśli w formularzu podany został numer telefonu stacjonarnego.

Warunki, które należy spełnić by ubiegać się o pożyczkę:

  • obywatelstwo RP, legitymowanie się dowodem osobistym,
  • wiek od 18 do 75 lat,
  • stałe źródło dochodów, minimum 500 zł netto,
  • brak negatywnych wpisów do BIG, KRD.

Nasza opinia o Takto

Niewątpliwą zaletą firmy jest wysokość pożyczek do 10 000 zł oraz elastyczna spłata w ratach. Jednak same zgromadzenie wszystkich dokumentów oraz podpisanie umowy może być kłopotliwe i długotrwałe. Niestety koszty pożyczek są wysokie, dlatego przez wypełnieniem wniosku i zdecydowaniem się na podpisanie zobowiązania finansowego należy dokładnie zapoznać się z cenami pożyczek.

Dane kontaktowe

Adres: ul. Braniborska 58-68, 53-680 Wrocław
Telefon: 801 006 206
E-mail: info@taktofinanse.pl

Dodatkowe informacje

Kwota pożyczki:

Od 500 do 10 000 zł

Okres spłaty:

od 6 do 36 miesięcy

Kwota pierwszej pożyczki:

10 000 zł zależy od zdolności i wiarygodności finansowej klienta

Pierwsza za darmo:

Nie

Kwota kolejnych pożyczek:

10 000 zł

Możliwość przedłużenia czasu spłaty:

Nie

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

ERIF BIG SA, BIG KRD SA

Wiek pożyczkobiorcy:

od 18 do 75 lat

Godziny otwarcia pon-pt:

Od 8:00 do 21:00

Godziny otwarcia weekend:

nieczynne

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “TAKTO”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *