szybka gotówka

Szybka Gotówka

7,000

Szybka Gotówka ma ciekawą ofertę dla nowych klientów bowiem pierwsza pożyczka jest darmowa (RRSO = 0%) i może sięgać 6000 zł a okres kredytowania od 1 do 65 dni. Pożyczki udzielane są osobom pełnoletnim, która mają stałe źródło dochodów, legitymują się dowodem osobistym i są obywatelami RP. Proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się online za pomocą serwisu internetowego www.szybkagotowka.pl.

Wniosek

Opis produktu

Szybka Gotówka udziela pożyczek on-line na kwoty w wysokości od 100 do 7 000 zł. Czas spłaty wynosi od 1 do 65 dni, przy czym okres ten jest różny dla nowych i stałych klientów. Firma promuje pierwszą pożyczkę do kwoty 6 000 zł za darmo. Formularz aplikacyjny dostępny jest na tronie internetowej i tylko tą drogą można ubiegać się o pożyczkę. Ponadto niezbędne jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego przez nowy klientów firmy, którego kwota jest zwracana w przypadku dokonania tego procederu za pomocą Blue Media. Istotnym jest fakt, że Szybka Gotówka nie akceptuje przelewów ze SKOK-ów. Co więcej, nie ma możliwość ubiegania się jednorazowo o kilka pożyczek, otrzymanie kolejnej jest uwarunkowane spłaceniem poprzedniego zobowiązania finansowego.

RRSO = 1968% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 30 dni

Jeśli istnieje prawdopodobieństwo niespłacenia pożyczki na czas, firma proponuje klientom refinansowanie jej na okres 7, 14 lub 30 dni. Przystąpienie do tego procederu musi się odbyć zanim minie termin spłaty pierwotnej pożyczki a warunkiem jest dokonanie opłaty refinansującej pożyczkę. Firma reklamuje się również przyznawaniem bonusu dla klientów, którzy polecą jej usługi znajomym. Gdy któryś z nich skorzysta z kredytu Szybka Gotówka, klient który zarekomendował pożyczkę znajomemu uzyska zniżkę w wysokości 40 zł przy kolejnym zobowiązaniu finansowym.

Warunki, które należy spełnić by otrzymać pożyczkę:

  • obywatelstwo RP,
  • ukończony 18 r. ż.,
  • brak zaległości w spłacie wcześniejszych pożyczek i kredytów,
  • stałe źródło dochodów,
  • brak wpisu na liście dłużników.

Nasza opinia o Szybka Gotówka

Firmie Szybka Gotówka jest dobrze zapowiadającą się platforma pożyczkowa, która wraz z nowoczesnymi rozwiązaniami zaprezentowanymi na oficjalnej stronie firmy może w przyszłości zaowocować sukcesem. Choć koszty pożyczek są wysokie, to pierwsza darmowa do kwoty 6 000 zł przykuwa uwagę wielu klientów. Ponadto dłuższy niż przeciętny 30-dniowy okres spłaty sprawia, że pożyczkobiorcy czują się bezpieczniej, gdyż mają więcej czasu na zebranie potrzebnej gotówki.

Dane kontaktowe

Adres: ul. Świętokrzyska 30/63, 00-116 Warszawa
Telefon: +48 22 873 80 73
E-mail: info@szybkagotowka.pl
Skype: szybkagotowka

Dodatkowe informacje

Kwota pożyczki:

od 100 do 6 000 zł

Okres spłaty:

Od 1 do 65 dni

Kwota pierwszej pożyczki:

6 000 zł

Pierwsza za darmo:

Tak

Kwota kolejnych pożyczek:

5 000 zł

Możliwość przedłużenia czasu spłaty:

Tak

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

BIG SA

Wiek pożyczkobiorcy:

Od 18 roku życia

Godziny otwarcia pon-pt:

od 09:00 do 19:00

Godziny otwarcia weekend:

od 09:00 do 17:00

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Szybka Gotówka”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *