Syner

Syner

6,000

Syner oferuje pożyczki gotówkowe bez zaświadczeń dla osób pomiędzy 18 a 75 rokiem życia, które posiadają stałe źródło dochodów. Wysokość pożyczek wynosi od 100 do 6 000 zł a okres kredytowania 30 dni. Pierwsze zobowiązanie finansowe może sięgać jedynie 1 000 zł i nie jest ono darmowe. Istnieje możliwość wydłużenia terminu spłaty o 30 dni. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, a jej kapitał zakładowy wynosi 200 000 zł.

Wniosek

Opis produktu

Spółka Syner ma do zaoferowania pożyczki w kwotach od 100 do 6 000 zł na 30 dni, przy czym pierwsze zobowiązanie finansowe może sięgać jedynie 1 000 zł i co ważne pierwsza pożyczka nie jest darmowa. Wniosek o potrzebną gotówkę należy złożyć przez internet po zarejestrowaniu się na stronie www firmy Syner. Do zakończenia tego procesu niezbędne jest przelanie kwoty wysokości 1 zł na podany na stronie numer konta bankowego, co będzie jednoznaczne z potwierdzeniem rachunku bankowego wnioskodawcy. Tylko kompletnie wypełniony wniosek, a co za tym idzie wpisanie swoich danych takich jak nr dowodu osobistego, pesel, nr telefonu komórkowego oraz źródło dochodów zostanie uznany za kwalifikujący do rozpatrzenia.

RRSO = 1955,29% dla pożyczki w kwocie 400 zł na 30 dni

Przedłużenie terminu spłaty zobowiązania finansowego jest możliwe ale tylko pod warunkiem uregulowania opłat związanych z naliczonymi odsetkami, prowizją oraz innymi opłatami, którym podlegała pożyczka przed uzyskaniem zgody na jej przedłużenie. Okres spłaty można wydłużyć o kolejne 30 dni. Jednorazowo klient posiada opcję uzyskania jednej pożyczki i tylko jej spłata gwarantuje ubieganie się o kolejną.

Warunki, które należy spełnić by ubiegać się o pożyczkę:

  • obywatelstwo RP, adres zamieszkania na terytorium kraju,
  • wiek od 18 do 75 roku życia
  • stałe źródło dochodów oraz zdolność kredytowa
  • brak negatywnych wpisów w rejestrze dłużników

Nasza opinia o Syner

Marka kwotą pierwszej pożyczki, zaledwie do 1 000 zł i nie objętej żadną promocją, raczej nie zachęca klientów do skorzystania z jej usług. Z drugiej strony jednak klienci mają możliwość przedłużenia terminu spłaty swojego zobowiązania, gdy mają trudności z uregulowaniem pożyczki w terminie.

Dane kontaktowe

Adres: Aleja Solidarności 115 lokal nr 2, 00-140 Warszawa
Telefon: 857 436 759
E-mail: bok@syner.pl

Dodatkowe informacje

Kwota pożyczki:

od 100 do 6 000 zł

Okres spłaty:

30 dni

Kwota pierwszej pożyczki:

1 000 zł

Pierwsza za darmo:

Nie

Kwota kolejnych pożyczek:

6 000 zł

Możliwość przedłużenia czasu spłaty:

Tak

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

BIG SA

Wiek pożyczkobiorcy:

od 18 do 75 lat

Godziny otwarcia pon-pt:

od 8:00 do 20:00

Godziny otwarcia weekend:

nieczynne

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Syner”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *