supergrosz

Super Grosz

15,000

Super Grosz udziela pożyczek osobom, które ukończyły 18 rok życia i mieszczą się one w kwotach od 100 do 5 000 zł na okres od 1 do 30 dni lub od 1 000 do 15 000 zł spłacane w ratach (od 8 do 30 rat). Nowi klienci mogą ubiegać się o pożyczkę promocyjną, której koszt jest równy 0 zł a wysokość sięga 5 000 zł. Kolejne zobowiązanie finansowe może opiewać na kwotę sięgającą 1 500 zł. Nie jest to marka innych instytucji finansowych, działa tylko na rynku polskim i również takie ma korzenie. Kapitał zakładowy spółki wynosi 200 000 zł.

Wniosek

Opis produktu

Działalność firmy dotyczy udzielania pożyczek krótkoterminowych w wysokości od 1 000 do 15 000 zł na okres od 2 do 48 rat. Pierwsza pozbawiona kosztów pożyczka może dochodzić do wysokiej kwoty nawet 5 000 zł przy założeniu, że termin spłaty mieści się w 30 dniach. Kolejne zobowiązania finansowe mogą sięgać wyższych kwot, przy czym warunkiem niezbędnym jest terminowe spłacenie wcześniej zaciągniętych pożyczek. Wniosek o udzielnie pożyczki dostępny jest on-line na stronie internetowej Super Grosz. Jego weryfikacja odbywa się na podstawie baz Biura Informacji Gospodarczej oraz Biura Informacji Kredytowej a także w Rejestrze Dłużników ERIF. Informacja o udzielonej pożyczce wysyłana jest w postaci wiadomości sms na numer telefonu komórkowe klienta oraz na jego adres e-mail podany podczas rejestracji.

RRSO = 156,13% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 12 miesięcy

Brak terminowej spłaty pożyczki może skutkować nałożeniem dodatkowych opłat związanych z naliczeniem odsetek oraz procesem windykacji. Dlatego, jeśli pożyczkobiorca nie jest pewien swojej sytuacji finansowej, już po fakcie podpisania zobowiązania finansowego, powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu poszukania najlepszego rozwiązania w zaistniałej sytuacji. Pożyczkę można natomiast spłacić przed wyznaczonym terminem. Ponadto polecenie firmy znajomemu, który następnie skorzysta z jej usług pozwoli na otrzymanie 20 zł bonusu na kolejną pożyczkę.

Warunki, które należy spełnić by ubiegać się o pożyczkę:

  • obywatelstwo RP,
  • ukończony 18 rok życia,
  • brak negatywnych wpisów do rejestru dłużników.

Nasza opinia o Super Grosz

Zaletami firmy są przede wszystkim przejrzyste zasady, minimum formalności, dość niskie koszty zobowiązań finansowych oraz pierwsza darmowa pożyczka do 5 000 zł na 30 dni. Ponadto Super Grosz ma dla swoich klientów w ofercie pożyczki ratalne. Jednak zdolność kredytowa pożyczkobiorców jest badana bardzo wnikliwie i wydaje się, że zasady przyznawania pożyczek są zbyt wygórowane, dlatego często klienci nie otrzymują takie kwoty pożyczki, o którą aplikowali.

Dane kontaktowe

Adres: ul. Czerniowiecka 6B, 02-705 Warszawa
Telefon: 22 102 15 00
E-mail: kontakt@supergrosz.pl

Dodatkowe informacje

Kwota pożyczki:

pożyczka krótkoterminowa do 5 000 zł, ratalna do 15 000 zł

Okres spłaty:

pożyczka krótkoterminowa od 1 do 30 dni, ratalna od 2 do 48 rat

Kwota pierwszej pożyczki:

5 000 zł

Pierwsza za darmo:

Tak

Kwota kolejnych pożyczek:

ratalna do 15 000 zł

Możliwość przedłużenia czasu spłaty:

Tak

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

bazy BIG, BIK oraz rejestr dłużników ERIF

Wiek pożyczkobiorcy:

ukończony 18 r. ż.

Godziny otwarcia pon-pt:

Od 7:00 do 21:00

Godziny otwarcia weekend:

od 9:00 do 17:00

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Super Grosz”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *