Super Credit

Super Credit

5,000

Firma udziela pożyczek gotówkowych zarówno krótkoterminowych, do 30 dni, jak i ratalnych do 12 miesięcy. Te pierwsze zamykają się w kwocie 1 500 zł, pożyczki ratalne zaś mogą sięgać do 5 000 zł. Osoby, które aplikują o pożyczkę muszą posiadać stałe źródło dochodu.
Super Credit to kolejna marka Axcess Financial Servicies, który prowadzi swoją działalność głównie w Stanach Zjednoczonych oraz w Wielkiej Brytanii. Kapitał zakładowy spółki wynosi 2 505 000 zł. Serwis współpracuje z Konferencją Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Wniosek

Opis produktu

Należy do międzynarodowej niebankowej instytucji Axcess Financial Servicies, Inc. działającej w krajach na całym świecie od 20 lat. W Polsce istnieje od 2011 roku i oferuje swoim klientom krótkoterminowe oraz ratalne pożyczki gotówkowe w wysokości od 100 do 5 000 zł. Dla nowych klientów krótkoterminowa pożyczka to kwota maksymalnie 1 000 zł, dla osób od dłuższego czasu korzystających z usług firmy jest wyższa i wynosi maksymalnie 1 500 zł przy okresie spłaty do 30 dni.

RRSO = 230,26% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 12 tygodni

Wybierając opcję spłaty ratalnej klienci mogą ubiegać się o pożyczkę do 5 000 zł na 4, 6 lub 12 rat. W tym celu należy wypełnić stosowny wniosek on-line i wykonać przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł. Drugą alternatywą jest wizyta w fili Super Credit, gdzie u agenta finansowego można złożyć wniosek o udzielenie pożyczki. O decyzji przyznania gotówki klient zostanie poinformowany za pomocą smsa i wiadomości e-mail, ponadto ta informacja pojawi się także na jego nowoutworzonym koncie internetowym w Super Credit. Po terminowej spłacie zobowiązania finansowego można ponownie skorzystać z usług firmy.
Wprawdzie pożyczki wieloratalne należy spłacić wg ustalonego harmonogramu, istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczek jednoratalnych. Wszelkie koszty tego przedsięwzięcia należy szukać w formularzu Informacyjnym Umowy Pożyczki.

Warunki, które należy spełnić by ubiegać o pożyczkę:

  • stały adres zamieszkania na terytorium Polski,
  • pełna zdolność do czynności prawnych,
  • ukończony 21 r. ż.,
  • legitymowanie się dowodem osobistym,
  • stałe źródło dochodów w kwocie powyżej 500 zł miesięcznie dla pożyczek do 30 dni, 800 zł dla pożyczek ratalnych.

Nasza opinia o Super Credit

Super Credit oferuje zarówno pożyczki krótkoterminowe jak i ratalne, co jest niewątpliwym atutem firmy, jednak te pierwsze mogą opiewać na niskie kwoty zaledwie do 1 500 zł. Niestety firma nie cieszy się dobrą opinią wśród klientów, a to na pewno za sprawą dość wysokich kosztów pożyczek oraz nieprofesjonalnym podejściem do klientów.

Dane kontaktowe

Axcess Financial Poland Sp. z o.o.
Adres: ul. Taneczna 18, 02-829 Warszawa
Telefon: +48 22 351 75 55
E-mail: info@supercredit.pl

Dodatkowe informacje

Kwota pożyczki:

Od 100 do 5 000 zł

Okres spłaty:

pożyczki jednoratalne do 30 dni, wieloratalne do 12 miesięcy

Kwota pierwszej pożyczki:

1 000 zł

Pierwsza za darmo:

Nie

Kwota kolejnych pożyczek:

do 1 5000 pożyczki jednoratalne, do 5 000 zł wieloratalne

Możliwość przedłużenia czasu spłaty:

Tak

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

Rejestr Dłużników ERIF BIG SA, KRD SA

Wiek pożyczkobiorcy:

od 21 r. ż.

Godziny otwarcia pon-pt:

brak informacji

Godziny otwarcia weekend:

brak informacji

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Super Credit”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *