Smart Pożyczka

Smart Pożyczka

7,000


Smart Pożyczka proponuje swoim klientom pożyczki w wysokości od 200 do 7 000 zł na okres od 10 do 30 dni. Pierwsza pożyczka jest darmowa (RRSO = 0%) a jej kwota to maksymalnie 3 000 zł. Kolejne mogą opiewać na wyższe sumy, lecz dopiero pożyczając po raz siódmy można starać się o najwyższą kwotę wynoszącą 3 000 zł. Jako marka pożyczkowa należy do spółki Mała Pożyczka z siedzibą w Białymstoku. Kapitał zakładowy spółki wynosi 1 500 000 zł.

Mała Pożyczka jest Członkiem Związku Firm Pożyczkowych.

Wniosek

Opis produktu


SmartPożyczka wraz z Modnapozyczka.pl, Pozyczkaplus.pl wchodzi w skład spółki Malapozyczka.pl z siedzibą w Białymstoku. Firma proponuje pożyczki od 200 do 7 000 zł, przy czym o tą ostatnią kwotę można ubiegać się jedynie, gdy korzysta się z usług firmy po raz siódmy. Okres spłaty wynosi od 10 do 30 dni. Pierwsza do 3 000 zł jest całkowicie darmowa. Wniosek o udzielenie pożyczki należy wypełnić na stronie internetowej jednego z wybranych portali. Niezbędnym elementem jest również przelanie kwoty w wysokości 1 grosza na wskazany numer konta bankowego firmy w celu potwierdzenia i weryfikacji rachunku bankowego wnioskodawcy.

RRSO = 1964,99% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 30 dni

Gdy pożyczkobiorca nie jest w stanie spłacić w terminie pierwszego zaciągniętego zobowiązania finansowego może przedłużyć ten termin o taki sam okres, na jaki została udzielona pożyczka. Przy czym procedura ta jest jednorazowa w związku z tym pożyczkobiorca nie ma możliwości kolejnego przedłużenia okresu spłaty danego zobowiązania finansowego. Stali klienci mogą ubiegać się o refinansowanie pożyczki. Należy pamiętać o tym że, jeśli należność nie będzie spłacona terminowo lub nie zostanie w ogóle spłacona, mogą zostać podjęte odpowiednie działania windykacyjne co pociągnie za sobą naliczenie dodatkowych opłat. Ponadto firma nie oferuje zaciągania kilku pożyczek jednocześnie, zatem aby starać się o kolejną należy spłacić poprzednią pożyczkę.

Warunki, które należy spełnić aby ubiegać się o pożyczkę:

  • obywatelstwo RP,
  • wiek od 21 do 73 lat,
  • osoba zatrudniona,
  • brak negatywnych wpisów w KRD.

Nasza opinia

Smart Pożyczka oferuje pożyczki w cenach plasujących się w okolicach średniej w branży mikropożyczek w Polsce. Całkowite kwoty zwrotu powiększone o odsetki i prowizje należą do najmniejszych na rynku. Ponadto Smart Pożyczka uruchamia bardzo ciekawy program refinansowania pożyczki w przypadku niemożności jej terminowej spłaty przez stałych klientów. Internauci uważają, że oferty pożyczek są dobre, choć ich kwoty mógłby być wyższe.

Dane kontaktowe


Mała Pożyczka Sp. z o.o.
Adres: Kard. St. Wyszyńskiego 2B, 15-888 Białystok
Telefon: 85 871 00 49
E-mail: info@smartpozyczka.pl

Dodatkowe informacje

Kwota pożyczki:

od 200 do 7 000 zł

Okres spłaty:

Od 10 do 30 dni

Kwota pierwszej pożyczki:

3 000 zł

Pierwsza za darmo:

Tak

Kwota kolejnych pożyczek:

do 7 000 zł

Możliwość przedłużenia czasu spłaty:

Tak

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

BIG SA, ERIF BIG SA, KRD SA

Wiek pożyczkobiorcy:

Od 21 do 73 lat

Godziny otwarcia pon-pt:

od 7:30 do 21:00

Godziny otwarcia weekend:

od 9:00 do 17:00

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Smart Pożyczka”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *