ratka

Ratka.pl

10,000

Firma pożyczkowa o doskonałej renomie, która udziela pożyczek ratalnych w kwotach od 1 000 do 10  000 zł, które można spłacać w okresie od 6 do 24 miesięcy. Ratka nie nakłada ograniczeń na wysokość pierwszego zobowiązania finansowego, lecz jednocześnie nie jest ono darmowe. Korzystać z jej usług mogą osoby w wieku od 20 do 80 lat, które otrzymują stałe dochody. Firma uzyskała certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy nadawany przez Loan Magazine.

Ratka.pl jest Członkiem Związku Firm Pożyczkowych.

Wniosek

Opis produktu

Reprezentuje firmę Aasa Polska, która wchodzi w skład skandynawskiej grupy Aasa Global działającej od 2010 roku. Usługi finansowe, które oferuje Aasa Polska to udzielanie pożyczek na raty za pośrednictwem serwisu Ratka.pl. Firma została odznaczona Certyfikatem Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine. Umożliwia swoim klientom aplikowanie o pożyczki w kwotach od 1 000 do 10 000 zł na okres od 6 do 24 miesięcy, które spłacane są we wcześniej ustalonych ratach. Wszelkie formalności ograniczone są do minimum, gdyż ubieganie się o pożyczkę odbywa się na stronie internetowej Ratka.pl czyli drogą on-line. Decyzja o jej przyznaniu przychodzi na wskazany numer telefonu komórkowego w postaci smsa lub na adres e-mail podany we wniosku. Warunkiem otrzymania wpłaty jest podpisanie umowy widniejącej, którą prezentuje na swojej stronie Ratka.pl oraz odesłanie jej kurierem na adres korespondencyjny firmy. Klient nie ponosi żadnych opłat za usługi kurierskie. Jedyną opłatą, którą poniesie wnioskodawca jest wpłata w wysokości 1 grosza na konta bankowe firmy, która jest jednocześnie weryfikacją potwierdzającą numer rachunku bankowego klienta. Warunkiem otrzymania gotówki na konto jest brak figurowania w rejestrze dłużników BIG.

RRSO = 107,14% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 18 miesięcy

Gdy zaistnieje konieczność zmiany wcześniej wyznaczonego harmonogramu wpłat za pożyczkę należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, podobnie w przypadku braku możliwość terminowej spłaty zobowiązania finansowego. Co ciekawe, firma udziela kolejnej pożyczki, gdy poprzednia została spłacona w połowie.

Warunki, które należy spełnić by ubiegać się o pożyczkę:

  • stały adres zamieszkania na terytorium Polski,
  • wiek od 20 do 80 lat,
  • brak wpisów w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD),
  • stały źródło dochodów w Polsce (z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury).

Nasza opinia o Ratka.pl

Firma, która zaskarbiła sobie szerokie grono klientów przede wszystkim jako wiarygodna finansowo, wypłacalna o cechująca się jasnymi zasadami oraz certyfikatem Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy. Umowa jest skonstruowana w sposób prosty i przejrzysty, a ponadto spłata ratalna zaciągniętej pożyczki umożliwia większą elastyczność i terminowość wpłat. Ponadto koszty pożyczek są niewysokie. Niestety o pożyczkę mogą starać się jedynie osoby ze stałym źródłem dochodu.

Dane kontaktowe

Adres: ul. Pilchowicka 27/8, 02-175 Warszawa
Telefon: 801 40 40 40
E-mail: info@ratka.pl

Dodatkowe informacje

Kwota pożyczki:

od 1 000 do 10 000 zł

Okres spłaty:

od 6 do 24 miesięcy

Kwota pierwszej pożyczki:

do 10 000 zł

Pierwsza za darmo:

Nie

Kwota kolejnych pożyczek:

10 000 zł

Możliwość przedłużenia czasu spłaty:

należy skontaktować się z BOK

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

bazy BIG, KRD, ERIF Monitor

Wiek pożyczkobiorcy:

Od 20 do 80 lat

Godziny otwarcia pon-pt:

brak danych

Godziny otwarcia weekend:

brak danych

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Ratka.pl”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *