Profi Credit

Profi Credit

25,000

Firma oferuje pożyczki ratalne w wysokości od 500 zł do 25 000 dla klientów indywidualnych oraz do 4 000 zł dla przedsiębiorców. Czas spłaty nie jest zdefiniowany na stronie internetowej. O pożyczkę mogą starać się osoby w wieku od 18 do 80 r. ż., któe legitymują się dowodem osobistym. Profi Credit należy do firmy o tej samej nazwie, a ponadto jest częścią działającej międzynarodowo grupy finansowej Profireal Group. Grupa ta proponuje usługi finansowe również w Czechach, na Słowacji oraz w Bułgarii. W Polsce firma dysponuje siecią 85 biur i zatrudnia przy tym ponad 2 000 doradców finansowych.

Wniosek

Opis produktu

Należy do Profireal Group, która oferuje pożyczki również w Czechach, na Słowacji oraz w Bułgarii. Istnieje na polskim rynku od 2004 roku, zatrudnia kilka tysięcy doradców finansowych i dysponuje ponad 130 oddziałami (dane na rok 2016). W roku 2015 udzieliła wartość udzielonych pożyczek przekroczyła 686 mln zł, te z kolei oferowane są zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Klienci indywidualni mogą liczyć na kwotę od 500 zł do 25 000 zł ze spłatą w ratach do 36 miesięcy, właściciele firm zaś od 500 zł do 4 000 zł z okresem kredytowania do 2 lat. Brak możliwości terminowej spłaty rat pożyczki należy bezzwłocznie zgłosić w BOK, gdyż w nagłych przypadkach istnieje opcja obniżenia wysokości raty nawet do 50% lub ich czasowego odroczenia.

Wnioskowanie o pożyczkę wiąże się z nawiązaniem kontaktu z przedstawicielami firmy. Można to zrobić wypełniając wniosek online na stronie www.proficredit.pl lub telefonując na jedną z infolinii podaną w zakładce kontakt platformy internetowej proficredit. Klient ma również możliwość bezpośredniego wnioskowania o pożyczkę w jednym z biur firmy dostępnych na terenie Polski. Do wypełnienia wniosku niezbędne jest przedstawienie dowodu tożsamości oraz stałego adres zamieszkania.

Firma oferuje dla swoich klientów liczne bonusy. Gdy pożyczkobiorca poleci jej usługi znajomemu dając mu specjalnie przeznaczonego do tego celu kupony, to podpisanie zobowiązania finansowego przez znajomą osobę będzie oznaczało nagrodę dla klienta Profi Cdredit, którą może być obniżenie miesięcznej raty nawet o 400 zł miesięcznie.

Reklama Profi Credit

Nasza opinia o Profi Credit

Profi Credit jest jedną z niewielu firm pożyczkowych w Polsce oferujących tak bogatą ofertę pożyczkową z długimi okresami spłaty oraz wysokimi kwotami dostępnych pożyczek. Niestety koszty pożyczek są niezwykle wygórowane. Niejasna jest również zasada obliczania „faktycznej” kwoty pożyczki, która mocno zaniża rzeczywiste RRSO, zwiększając przy tym ostateczną kwotę spłaty pożyczki. Dodatkowo każdy pożyczkobiorca jest zmuszony do zawarcia umowy ubezpieczeniowej podpisując umowę pożyczki.

Dane kontaktowe

Adres: ul. Browarna 2, 43-300 Bielsko Biała
Telefon: 801 700 999
E-mail: info@proficredit.pl
Fax: (33) 499 60 06

Dodatkowe informacje

Kwota pożyczki:

od 1 000 do 25 000 zł

Okres spłaty:

od 6 do 36 miesięcy

Kwota pierwszej pożyczki:

klienci indywidualni do 25 000 zł, przedsiębiorcy do 4 000 zł

Pierwsza za darmo:

Nie

Kwota kolejnych pożyczek:

25 000 zł

Możliwość przedłużenia czasu spłaty:

Tak

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

BIG SA

Wiek pożyczkobiorcy:

Od 18 roku życia

Godziny otwarcia pon-pt:

od 7:00 do 19:00

Godziny otwarcia weekend:

nieczynne

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Profi Credit”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *