pozyczkodaj

Pożyczkodaj

5,000

Pożyczkodaj działa na rynku pożyczek gotówkowych, których kwota sięga do 5 000 zł. Okres spłaty zobowiązania finansowego wynosi do 30 dni, a pierwsza pożyczka objęta promocją za 0 zł to maksimum 1 000 zł. Zwrotu gotówki na konto firmy można dokonać wcześniej, a wydłużenie terminu spłaty odbywa się za dodatkową opłatą na kolejne 30 dni. Przed wypełnieniem wniosku on-line należy przygotować dokumenty będące potwierdzeniem wynagrodzenia pożyczkobiorcy. Pożyczkodaj reprezentuje spółkę Finansec z siedzibą w Kielcach i kapitałem zakładowym w wysokości 200 000 zł.

Opis produktu

Platforma pożyczkowa współpracująca z firmą Prometeusz Finanse Sp. z o.o. w udzielaniu szybkich pożyczek 30 dniowych w wysokości od 100 do 5 000 zł. Przed skorzystaniem z usług Pożyczkodaj należy przygotować numer swojego rachunku bankowego, którego jest się właścicielem, numer telefonu komórkowego oraz dowodu osobistego. Następnie wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny mieszczący się na stronie internetowej firmy oraz dokonać symbolicznego przelewu w wysokości 1 grosza na konto pożyczkodawcy w celu potwierdzenia numeru rachunku bankowego klienta. W przypadku niedokonania przelewu wniosek zostanie usunięty z systemu w po upływie 10 dni. Pierwsza pożyczka jest darmowa a jej kwota nie powinna przekroczyć 1 000 zł. Oczywiście warunkiem jej otrzymania jest pozytywna weryfikacja pożyczkobiorcy w systemie baz BIG i BIK.

Przykładowe RRSO = 2023,06% dla kolejnej pożyczki w kwocie 1 000 zł na 30 dni

Istnieje możliwość przedłużenia spłaty o 30 dni, przy czym wiążą się z tym dodatkowe opłaty. Dla pierwszego zobowiązania finansowego opiewającego na kwotę 1 000 zł na okres 30 dni koszt przedłużenia spłaty o kolejne 30 dni wynosi 285,48 zł. W przypadku brak przedsięwzięcia odpowiednich kroków i niepoinformowania firmy o zamiarze wydłużenia terminu spłaty, zostaną podjęte odpowiednie środki windykacyjne. Warunkiem ponownego skorzystania z usług firmy i uzyskania kolejnej jest terminowe zwrócenie poprzedniej pożyczki, nie można bowiem zaciąga kilku kredytów jednocześnie. Przy czym posiadanie innego zobowiązania finansowego w banku czy innej instytucji nie wyklucza otrzymania pożyczki przez platformę pozyczkodaj.pl.

Warunki, które musi spełnić wnioskodawca by ubiegać się o pożyczkę:

  • obywatelstwo RP,
  • wiek od 28 do 84 lat,
  • brak wpisu w rejestrze dłużników związanego z nieterminową płatnością pożyczek lub kredytów.

Nasza opinia o Pożyczkodaj

Firma oferuje chwilówki do 5 000 zł, a pierwsza do kwoty 1 000 zł jest darmowa, to wg nas główne plusy korzystania z jej usług. Problemy pojawiają się, gdy chcemy dowiedzieć się o kosztach pożyczek w kwotach wyższych od 1 000 zł, ponieważ by je poznać należy się zalogować. Zatem nie jesteśmy w stanie określić, czy są one wysokie. Ponadto strona internetowa, przynajmniej jeśli nie jest się na zalogowanym, nie udostępnia regulaminu czy umowy pożyczki. Ten brak podstawowych informacji rzutuje na raczej niską ocenę Pożyczkodaj.

Dane kontaktowe

Finansec Sp. z o.o.
Adres: ul. Paderewskiego 48, 25-502 Kielce
Telefon: 801 013 003 lub 41 26 05 051
E-mail: biuro@pozyczkodaj.pl

Dodatkowe informacje

Kwota pożyczki:

Od 100 do 5 000 zł

Okres spłaty:

do 30 dni

Kwota pierwszej pożyczki:

1 000 zł

Pierwsza za darmo:

Tak

Kwota kolejnych pożyczek:

5 000 zł

Możliwość przedłużenia czasu spłaty:

Tak

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

BIG, BIK, ERIF

Wiek pożyczkobiorcy:

od 28 do 84 lat

Godziny otwarcia pon-pt:

od 8:00 do 18:00

Godziny otwarcia weekend:

nieczynne

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Pożyczkodaj”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *