NetGotowka

Net Gotówka

4,000

Netgotówka  proponuje chwilówki z dłuższym okresem spłaty sięgającym do 6 tygodni. Kwota pierwszej pożyczki może maksymalnie wynosić 1 400 zł i nie jest ona darmowa. O wyższe kwoty mogą strać się stali klienci firmy i wynoszą one do 4 000 zł z opcją spłaty ratalnej. Spółka reklamuje się wyróżnieniem „Firma Wiarygodna Finansowo” oraz certyfikatem „Rzetelna Firma” a jej kapitał zakładowy to 330 000 zł.

Wniosek

Opis produktu

Polska firma działająca w obszarze finansowym od 2011 roku. Oferuje pożyczki krótkoterminowe do 1 400 zł na okres od 2 do 6 tygodni oraz ratalne do kwoty 4 000 zł. Nowy klient może uzyskać do 1 400 zł pożyczki gdy zarejestruje się na portalu internetowym firmy i wypełni stosowny wniosek. Proces ten kończy opłata rejestracyjna w wysokości 1 grosza przelana na konto Netgotówka. Do wniosku należy dołączyć potwierdzenie przelewu, jaki klient uzyskał od swojego Pracodawcy, zatem o pożyczkę ubiegać się mogą jedynie osoby o stałych źródłach dochodu. Informacja o otrzymaniu gotówki zostanie wysłana do wnioskodawcy za pomocą wiadomości sms i e-mail, w przypadku gdy jest ona negatywna, jedynie drogą mailową.

RRSO = 156,12% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 12 miesięcy

By ubiegać się o kolejną pożyczkę należy terminowo spłacić poprzednią, firma bowiem nie udziela jednorazowo kilku pożyczek. Ponadto w przypadku braku możliwości terminowej spłaty zobowiązania finansowego należy skontaktować się z biurem obsługi klienta. Gdy opóźnienie spłaty jest jednodniowe, klient otrzyma drogą mailową przypomnienie o dokonaniu przelewu.

Warunki:

  • obywatelstwo RP, stałe zamieszkanie na terytorium kraju,
  • osoby pełnoletnie,
  • stałe wynagrodzenie,
  • brak negatywnych wpisów w rejestrach dłużników, BIK itp.

Nasza opinia o Net Gotówka

NetGotówka jako jedna z niewielu firm tak prężnie i szybko rozwinęła swoją działalność finansową. Niegdyś pożyczki opiewające na kwoty zaledwie 1 200 zł znacznie wzrosły a oferta stałą się bogatsza o pożyczki ratalne. Klienci są raczej zadowoleni z jej usług, chociaż skarżą się na długi okres oczekiwania oraz niską przyznawalność pożyczek.

Dane kontaktowe

Adres: ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa
Telefon: 731-830-030
E-mail: kontakt@netgotowka.pl

Dodatkowe informacje

Kwota pożyczki:

od 500 do 4 000 zł

Okres spłaty:

Od 2 do 6 tygodni

Kwota pierwszej pożyczki:

1 400 zł

Pierwsza za darmo:

Nie

Kwota kolejnych pożyczek:

nawet do 4 000 zł przy spłacie ratalnej

Możliwość przedłużenia czasu spłaty:

Tak

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

BIG SA

Wiek pożyczkobiorcy:

Od 18 roku życia

Godziny otwarcia pon-pt:

od 8:00 do 17:00

Godziny otwarcia weekend:

nieczynne

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Net Gotówka”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *