monedo

Monedo Now

10,000

Monedo Now oferuje pożyczki ratalne (od 6 do 24 miesięcy) na kwotę od 1 500 do 10 000 zł osobom, które ukończyły 18 rok życia. Ponieważ nie ma wyszczególnionego progu określającego wielkość pierwszej pożyczki, nawet nowy klient może aplikować o kwotę 10 000 zł, a to czy zostanie mu przyznana zależy od jego zdolności i wiarygodności kredytowej. Marka należy do spółki Kreditech, która prowadzi również inne firmy pożyczkowe, takie jak Kredito24.pl czy Pandamoney.pl. Firma od 2013 roku nieprzerwanie uczestniczy w programie „Rzetelna Firma” prowadzonym przez Krajowy Rejestr Długów.

Wniosek

Opis produktu

Marka reprezentująca spółkę Kreditech Polska była niegdyś znana jako firma pożyczkowa Zaimo. Zaufało jej ponad 2 miliony klientów w pięciu krajach, gdzie prowadzi swoją działalność finansową (dane na rok 2016). Oferuje pożyczki w kwotach od 1 500 do 10 000 zł na okres od 6 do 24 miesięcy. Firma nie stosuje „progów pożyczkowych”, zatem nawet nowy klient ma możliwość wnioskowania o najwyższą dostępną kwotę pożyczki wynoszącą 10 000 zł.

RRSO = 152% dla pożyczki w kwocie 3 580 zł na 24 miesiące

Klienci, którzy zdecydują się pożyczyć pieniądze od Monedo Now powinni wypełnić znajdujący się na stronie internetowej firmy formularz rejestracyjny. Do zakończenia procesu rejestracji niezbędny jest aktywny numer telefonu komórkowego oraz własnego konta bankowego a także adres e-mail, gdyż cała procedura przebiega drogą internetową. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku należy wybrać najdogodniejszy harmonogram spłat, ponieważ nie ma możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki.

Analiza zdolności i wiarygodności kredytowej odbywa się dzięki dostępowi firmy do bazy Biura Informacji Gospodarczej. Jednorazowo można aplikować tylko o jedną pożyczkę, kolejne zobowiązanie finansowe będzie dostępne, gdy zostanie spłacona poprzednia pożyczka.

Warunki ,które należy spełnić by ubiegać się o pożyczkę:

  • obywatelstwo RP, adres zamieszkania na terytorium kraju, legitymująca się dowodem osobistym
  • ukończony 18 r. ż.,
  • regularny przychód

Nasza opinia o Monedo Now

Niezwykle ciekawa i innowacyjna firmą pożyczkową, która wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów kontaktuje się z nimi również za pomocą nowoczesnych mediów: Twittera, Facebooka czy konta Google+. Pozytywnie opinie klientów znajdowane w Internecie jedynie potwierdzają rzetelność i wiarygodność marki. Niestety poważnym minusem jest brak możliwości przedłużenia terminu spłaty.

Dane kontaktowe

Kreditech Polska Sp. z o.o.
Adres: ul. Prosta 32, 00-838 Warszawa
Telefon: 128 811 209
E-mail: info@now.monedo.pl

Dodatkowe informacje

Kwota pożyczki:

Od 1 500 do 10 000 zł

Okres spłaty:

od 6 do 24miesięcy

Kwota pierwszej pożyczki:

do 10 000 zł

Pierwsza za darmo:

Nie

Kwota kolejnych pożyczek:

10 000 zł

Możliwość przedłużenia czasu spłaty:

Nie

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

BIG SA, BIK SA, BIG InfoMonitor SA

Wiek pożyczkobiorcy:

Od 18 roku życia

Godziny otwarcia pon-pt:

od 09:00 do 20:00

Godziny otwarcia weekend:

nieczynne

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Monedo Now”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *