logo łatwy kredyt

Łatwy Kredyt

3,000


Łatwy Kredyt to firma oferująca pożyczki krótkoterminowe na okres od 15 do 30 dni. Ich kwota mieści się w granicach od 200 do 3 000 zł. Podpisując pierwsze zobowiązanie finansowe klient otrzymuje darmową pożyczkę do 1 500 zł. Choć koszt pożyczek nie należy do niskich, firmę cieszy się uznaniem wśród wielu internautów. Marka należy do spółki PolCredit z siedzibą w Warszawie. Kapitał zakładowy spółki jest niewielki i wynosi jedynie 5 000 zł. Należy do programu BIG Firma Wiarygodna Finansowo.

Łatwy Kredyt jest Członkiem Związku Firm Pożyczkowych.

Wniosek

Opis produktu


Jest częścią spółki akcyjnej Lateko Lizings świadczącej usługi finansowe, która narodziła się na Łowie w 1997 roku. Od tego czasu zaufało jej ponad 400 000 klientów (dane z 2016 roku). W 2012 roku firma otworzyła w Polsce PolCredit Sp. z o.o. skierowaną do klientów ubiegających się o pożyczki gotówkowe za pomocą platformy internetowej www.LatwyKredyt.pl. Należy do programu BIG Firma Wiarygodna Finansowo. Proponuje pożyczki w zakresie od 100 do 3 000 zł na okres od 15 do 30 dni. Pierwsza pożyczka jest darmowa i może wynosić maksymalnie 1 500 zł. Warunkiem ubiegania się o gotówkę jest rejestracja na stronie internetowej firmy, której zakończenie wieńczy przelanie 1 grosza z osobistego rachunku bankowego na wskazane przez Łatwy Kredyt konto bankowe. Wpłata ta jest niezbędna do pozytywnego rozpatrzenia wniosku. Decyzja o otrzymaniu pożyczki bądź o odrzuceniu jej udzielania zostanie przesłana na telefon komórkowy wnioskodawcy za pomocą wiadomości sms. Firma udziela jednorazowo tylko jednej pożyczki, by starać się o kolejną należy uprzednio spłacić wcześniejsze zobowiązanie finansowe.
Warunki, które musi spełniać potencjalny klient by ubiegać o pożyczkę:

  • konsument zgodnie z art 5 ust 1 Ustawy o kredycie konsumenckim,
  • pełna zdolność do czynności prawnych,
  • obywatelstwo polskie i zamieszkuje na terenie kraju,
  • wiek od 20 do 65 lat,
  • pozytywna historia w Biurze Informacji Gospodarczej,
  • spłacone wcześniejsze pożyczki w LatwyKredyt.pl.

Nasza opinia

Ceny pożyczek w firmie należą dość wysokich porównując inne podmioty świadczące usługi finansowe w postaci pożyczek krótkoterminowych. Mimo to Łatwy Kredyt zbiera bardzo pozytywne opinie internautów i byłych klientów. Cenią oni firmę za to, że pożyczki są elastyczne, bezpieczne i a pieniądze szybko wypłacane na konto. Poza tym pierwsza z nich jest darmowa.

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe

Adres: PolCredit Sp. z o.o., ul. Irysowa 26A, 02-660 Warszawa
Telefon: 22 228 21 03
E-mail: info@latwykredyt.pl

Dodatkowe informacje

Kwota pożyczki:

od 200 do 3 000 zł

Okres spłaty:

od 15 do 30 dni

Kwota pierwszej pożyczki:

1 500 zł

Pierwsza za darmo:

Tak

Kwota kolejnych pożyczek:

3 000 zł

Możliwość przedłużenia czasu spłaty:

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

BIG InfoMonitor SA, KRD BIG SA

Wiek pożyczkobiorcy:

Od 20 do 65 lat

Godziny otwarcia pon-pt:

Od 7:00 do 22:00

Godziny otwarcia weekend:

Od 9:00 do 20:00

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Łatwy Kredyt”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *