logo incredit

InCredit

10,000


InCredit proponuje pożyczki w kwotach od 800 do 10 000 zł na okres od 3 do 12 miesięcy. Pierwsza pożyczka nie jest darmowa ale jej kwota może sięgać do 7 000 zł. W przypadku braku możliwości terminowej spłaty należy się skontaktować z Biurem Obsługi Klienta. Ponadto firma oferuje bonus w wysokości 50 zł jeśli klient InCredit zaprosi znajomego do skorzystania z jej usług finansowych. Marka należy do grupy NetCredit oraz firmy Payday Loans z siedzibą w Warszawie.

InCredit jest Członkiem Związku Firm Pożyczkowych.

 

Wniosek

Opis produktu

Firma udzielająca pożyczek gotówkowych od  800 do 10 000 zł na okres od 3 do 12 miesięcy. Marka należy do grupy NetCredit, która posiada certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo. Swoje usługi świadczy w wielu krajach na całym świecie, gdzie cieszy się dużą popularnością. Aby ubiegać się o pożyczkę nie są wymagane zaświadczenia oraz dokumenty dotyczące wcześniej zaciągniętych zobowiązań finansowych. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej firmy oraz przelać na jej konto opłatę w wysokości 1 grosza lub 1 zł (zależy od wybranego sposobu płatności) w celu weryfikacji nr rachunku bankowego wnioskodawcy. Co ważne, przelewy dokonane ze SKOK-ów nie są akceptowane. Otrzymanie kolejnej pożyczki wymaga jedynie zalogowania na wcześniej utworzone konto na portalu internetowym Incredit lub kontaktu telefonicznego z obsługą klienta.

RRSO = 156,1% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 12 miesięcy

Pierwsza rata pożyczki jest bezpłatna. Firma nie oferuje możliwości zaciągania jednorazowo kilku pożyczek, warunkiem otrzymania kolejnej płatności jest pełna spłata poprzedniej. W przypadku niemożliwości spłaty pożyczki w ustalonym terminie klient powinien skontaktować się z firmą telefonicznie. Żeby ułatwić zwrot zaciągniętego zobowiązania finansowego Incredit ma do zaoferowania ratalny system spłat, którego wyboru dokonuje wnioskodawca podczas podpisywania umowy on-line. Jedynie stali klienci mają opcję skorzystania z maksymalnego finansowania w kwocie 10 000 zł.

Incredit obdarowuje swoich klientów premią w wysokości 50 zł za zaproszenie do skorzystania z usług firmy również znajomych pożyczkobiorcy. Jeśli klient firmy poleci ją znajomemu, a ten zarejestruje się i przeleje opłatę w wysokości 1 grosza na rachunek Incredit, klient otrzyma 50 zł na swoje konto.

Pożyczkę otrzyma osoba spełniająca następujące warunki:

  • zamieszkująca terytorium Polski,
  • wiek od 20 do 70 lat,
  • stałe źródło dochodów,
  • brak zaległości w spłacie wcześniejszych pożyczek.

Nasza opinia

InCredit to jedna z większych firm prosperujących w Polsce.  Ceny pożyczek oferowanych w firmie są wysokie, zwłaszcza w przypadku wyboru dłuższego okresu kredytowania. Choć z drugiej strony, ratalny harmonogram spłaty zdecydowanie zwiększa możliwość dotrzymania wyznaczonego terminu zwrotu należności. Ponadto firma oferuje bonusy w postaci premii w zamian za zaproszenie do skorzystania z jej usług znajomych.

Dane kontaktowe

Adres: Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa
Telefon: 22 101 04 00
E-mail: info@incredit.pl

Dodatkowe informacje

Kwota pożyczki:

Od 100 do 10 000 zł

Okres spłaty:

od 3 do 12 miesięcy

Kwota pierwszej pożyczki:

7 000 zł

Pierwsza za darmo:

Nie

Kwota kolejnych pożyczek:

do 10 000 zł

Możliwość przedłużenia czasu spłaty:

należy skontaktować się z BOK

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

ERIF BIG SA, KRD BIG SA

Wiek pożyczkobiorcy:

Od 20 do 70 lat

Godziny otwarcia pon-pt:

Od 7:00 do 21:00

Godziny otwarcia weekend:

Sobota od 8:00 – 20:00, niedziela od 9:00 – 18:00

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “InCredit”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *