getbucks

GetBucks

4,000

GetBucks oferuje szybkie pożyczki przez internet osobom w wieku 20 do 70 lat, które dysponują stałym źródłem dochodu w wysokości od 200 do 4 000 zł na okres od 7 do 30 dni. Pierwsza pożyczka nie jest darmowa a jej maksymalna wartość to 1 100 zł. GetBucks Poland z siedzibą w Warszawie reklamuje się jako zaufany pożyczkodawca, który szybko przelewa pieniądze na konto klienta oraz kieruje się 100% jasnymi zasadami.

GetBucks jest Członkiem Związku Firm Pożyczkowych.

Wniosek

Opis produktu

Szybkie pożyczki przez internet mieszczące się w kwotach od 200 do 4 000 zł na okres do 30 dni to oferta firmy GetBucks. Istnieje na rynku od 2011 roku, kieruje się kilkoma prostymi zasadami: szybki przelew pieniędzy za pomocą specjalnej aplikacji, zaufanie klientów oraz klarowane zasady pożyczania. By złożyć wniosek o pożyczkę należy się zarejestrować używając specjalnej aplikacji on-line, która dostępna jest na stronie internetowej firmy. Weryfikacja danych wnioskodawcy odbywa się na drodze Weryfikacja Express, czyli weryfikacja za pomocą panelu klienta GetBucks lub przez przelanie na konto firmy kwoty w wysokości 1 grosza. By ubiegać się o pożyczkę należy podczas rejestracji przesłać zdjęcie lub skan dowodu osobistego.

RRSO = 1361% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 30 dni

Pierwsze zobowiązanie finansowe nie powinno przekraczać 1 100 zł, a to na jaką kwotę będzie opiewała kolejna pożyczka zależy od poziomu zaufania, które klient wyrobi sobie w firmie.
Terminowe spłacanie wcześniej zaciągniętych pożyczek to podstawa uzyskania na tyle dużego Poziomu Zaufania by ubiegać się o otrzymanie wyższych kwot. Firma nie oferuje możliwości starania się o kilka pożyczek jednocześnie.

Warunki, które musi spełnić pożyczkobiorca by ubiegać się o pożyczkę:

  • wiek od 20 do 70 lat,
  • stałe źródła dochodu,
  • brak wpisu do rejestru dłużników.

Nasza opinia o GetBucks

Firma działa na polskim rynku już od 2011 roku i przez ten czas zyskała wielu zadowolonych klientów, którzy chwalą sobie przede wszystkim szybkość przelewu gotówki na konto oraz względnie dobrą ofertę pożyczek oraz życzliwe podejście do wnioskodawców. Jednak w naszej opinii podstawową wadą GetBucks jest to, że nie oferuje darmowych pożyczek, a same ich koszty nie należą do niskich.

Dane kontaktowe

GetBucks Poland Sp. z o. o.
Adres: Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa
Telefon: 22 307 53 57
E-mail: info@getbucks.pl

Dodatkowe informacje

Kwota pożyczki:

Od 200 do 4 000 zł

Okres spłaty:

Od 7 do 30 dni

Kwota pierwszej pożyczki:

1 100 zł

Pierwsza za darmo:

Nie

Kwota kolejnych pożyczek:

4 000 zł

Możliwość przedłużenia czasu spłaty:

Tak

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

BIG S. A.

Wiek pożyczkobiorcy:

Od 20 do 70 lat

Godziny otwarcia pon-pt:

brak danych

Godziny otwarcia weekend:

brak danych

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “GetBucks”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *