finansowe-posilki-300x300

Finansowe Posiłki

3,000

Firma specjalizująca się w udzielaniu mikropożyczek dla klientów, którzy ukończyli 21 rok życia, oraz nie przekroczyli 73 lat na okres od 10 do 30 dni. Kwoty nie są wysokie, ponieważ mogą sięgać 3 000 zł, lecz pierwsza pożyczka również do 3 000 zł jest darmowa (RRSO = 0%). Po wypełnieniu odpowiedniego formularza on-line, wnioskodawca winien przelać na konto Finansowe Posiłki 1 grosz opłaty weryfikacyjnej, proces rozpatrywania wniosku jest błyskawiczny. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki. Firma reprezentuje spółkę Mała Pożyczka.

Wniosek

Opis produktu

Właścicielem firmy jest spółka Mała Pożyczka, która za pośrednictwem strony internetowej finansoweposilki.pl udziela pożyczek do kwoty wynoszącej 3 000 zł. Pierwsza pożyczka jest całkowicie darmowa i nie jest nałożona żadnym ograniczeniem co do jej wysokości. Okres spłaty wynosi od 10 do 30 dni. By otrzymać potrzebną gotówkę należy złożyć wniosek on-line dostępny na stronie internetowej finansoweposilki.pl a decyzja o jej udzieleniu zostanie wysłana na numer telefonu komórkowego wnioskodawcy smsem. Zakończenie wszelkich formalności wiąże się z przelaniem na konto firmy opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 grosza. Należy pamiętać, że jednorazowo uzyskuje się tylko jedną pożyczkę, dopiero po jej spłacie klient może ubiegać się o kolejną i robi to już bezpośrednio ze stworzonego podczas rejestracji profilu klienta.

RRSO = 1804% dla pożyczki w kwocie 1 000 zł na 30 dni

Brak terminowej spłaty pożyczki wiąże się z nałożeniem opłat windykacyjnych, dlatego rozsądnie jest składać wniosek o mniejszą kwotę by regulacja należności nastąpiła w wyznaczonym czasie. Klient ma prawo odstąpić od podpisanej umowy do 14 dni od dnia jej zawarcia.

Warunki, które powinien spełnić wnioskodawca by aplikować o pożyczkę:

  • obywatelstwo RP,
  • wiek od 21 do 73 lat,
  • stałe zatrudnienie,
  • brak negatywnych wpisów do rejestru dłużników,
  • posiadanie konta bankowego.

Nasza opinia o Finansowe Posiłki

Firma proponuje niewysokie kwoty pożyczek do 3 000 zł na 10, 20 lub 30 dni. Na pewno plusem jest darmowa pierwsza pożyczka do 3 000 zł, czyli nie ma ograniczeń co do jej wysokości dla nowych klientów. Ponadto pozytywnym aspektem jest termin spłaty, który można wydłużyć jednokrotnie, co wiąże się z tzw. refinansowaniem pożyczki. Jednak Finansowe Posiłki to tylko kolejna marka spółki Mała pożyczka, więc w zasadzie zobowiązanie finansowe podpisywane jest z tą drugą firmą.

Dane kontaktowe

Mała Pożyczka Sp. z o. o.
Adres: ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B, 15-888 Białystok
Telefon: 85 871 00 49
E-mail: info@finansoweposilki.pl

Dodatkowe informacje

Kwota pożyczki:

od 200 do 3 000 zł

Okres spłaty:

Od 10 do 30 dni

Kwota pierwszej pożyczki:

3 000 zł

Pierwsza za darmo:

Tak

Kwota kolejnych pożyczek:

3 000 zł

Możliwość przedłużenia czasu spłaty:

Tak

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

BIG, BIK, ERIF

Wiek pożyczkobiorcy:

Od 21 do 73 lat

Godziny otwarcia pon-pt:

Od 8:00 do 21:00

Godziny otwarcia weekend:

od 9:00 do 17:00

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Finansowe Posiłki”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *