filarum

Filarum

4.33 z 5 na podstawie ocen 9 klientów
(9 opinii klienta)

4,000

Proponuje pożyczki w wysokości od 100 do 4 000 zł na okres od 1 do 30 dni. Pierwsza pożyczka jest darmowa a jej kwota może sięgać do 1 000 zł. Przed wypełnieniem wniosku, który pozwoli ubiegać się o gotówkę należy przygotować swój dowód osobisty, numer kotna bankowego oraz aktywny numer telefonu komórkowego. Decyzja o udzieleniu pożyczki zostaje przesłana smsem w ciągu kilkunastu minut od zarejestrowania się na stronie internetowej. Filarum.pl reprezentuje spółkę Rapid Finance Polska z siedzibą w Warszawie z kapitałem zakładowym w wysokości 306 000 zł.

Wniosek

Opis produktu

Filarum jest jedną z najbardziej znanych firm udzielających pożyczek krótkoterminowych, liczne reklamy w Internecie oraz telewizji przykuwają uwagę klientów. Należy do spółki Rapid Finance z siedzibą w Warszawie, której kapitał zakładowy wynosi 316 000. Proponuje pożyczki w wysokości od 100 do 4 000 zł na czas od 1 do 30 dni. Pierwsze zobowiązanie finansowe nie jest obciążone żadnymi kosztami i może sięgać 1 000 zł. Wysokość kolejnych pożyczek wzrasta systematycznie wraz z liczbą zwróconych wcześniej należności, druga pożyczka może wynosić do 2 000 zł, trzecia do 2 500 zł, czwarta do 3 000 zł, piąta do 3 500 zł a szósta i kolejna do maksymalnej granicy 4 000 zł. Klienci zdecydowani na zaciągnięcie pożyczki muszą wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej firmy oraz przelać symboliczna opłatę rejestracyjną w wysokości 1 grosza na konto bankowe firmy.

RRSO = 1671,6% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 30 dni

Wniosek rozpatrywany jest w ciągu 15 minut, a decyzja o przyznaniu pożyczki bądź jej odmowie zostanie przesłane w formie wiadomości sms na podany numer telefonu komórkowego. Kolejne zobowiązanie finansowe będzie dostępne, jedynie w przypadku gdy poprzednia pożyczka zostanie w całości spłacona. Klient sam dokonuje wyboru okresu kredytowania, jeśli nie ureguluje należności w danym terminie mogą zostać doliczone odsetki oraz opłaty związane z procesem windykacyjnym.

Warunki, które należy spełnić by aplikować o darmowe pożyczki:

 • obywatelstwo RP, stały adres zamieszkania i zameldowania na terytorium kraju,
 • wiek od 20 do 76 lat,
 • posiadanie aktywnego numeru telefonu oraz osobistego rachunku bankowego.

Nasza opinia

Ceny pożyczek w serwisie Filarum.pl plasują się w środkowych wartościach wszystkich porównywanych, wiodących firm pożyczkowych w Polsce. Całkowite kwoty do spłaty w przypadku pożyczek 30-dniowych nie należą do najmniejszych, z drugiej jednak strony nie są to także ceny wygórowane. Ponadto darmowa pierwsza pożyczka jest dużym plusem dla samego wizerunku firmy.

Dane kontaktowe

Rapid Finance Polska Sp. z o.o.
Adres: ul. Postępu 18A, 02-676 Warszawa
Telefon: 222 66 80 80
E-mail: info@filarum.pl

Dodatkowe informacje

Kwota pożyczki:

Od 100 do 4 000 zł

Okres spłaty:

Od 1 do 30 dni

Kwota pierwszej pożyczki:

1 000 zł

Pierwsza za darmo:

Tak

Kwota kolejnych pożyczek:

druga pożyczka do 2 000 zł, trzecia do 2 500 zł, czwarta do 3 000 zł, piąta do 3 500 zł, szósta i kolejne do 4 000 zł

Możliwość przedłużenia czasu spłaty:

Nie

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

BIG InfoMonitor SA, ERIF BIG SA, KRD SA

Wiek pożyczkobiorcy:

od 20 do 76 lat

Godziny otwarcia pon-pt:

Od 7:00 do 23:00

Godziny otwarcia weekend:

od 7:00 do 24:00

9 opinii o Filarum

 1. 1 z 5

  :

  Nie mogłam się u nich zarejestrować na stronie, nie działało mi hasło, dzwonie do babki, która siedzi na obsłudze klienta i chyba sobie tylko paznokcie piłuje i mówię co jest grane, a ona do mnie z wyrzutem mówi, że chyba źle wpisałam hasło i jeszcze raz mi wysyła i znów nie działa. Mam dość nie będę już więcej wchodziła na ich stronę.

 2. 4 z 5

  :

  Ok, tylko że maja troche za wysokie koszty pozyczek

 3. 5 z 5

  :

  Każdy kto chce otrzymać darmową pożyczkę powinien skorzystać z Filarum

 4. 4 z 5

  :

  Oferta jest dobre, niedroga na pewno, ale jak porownalam sobie z innymi firmami to wypada srednio. Ja w sumie potrzebowalam gotowki na krotko wiec wzielam tylko na 15 dni k ksozty nie byly wysokie, ale juz jak chce sie wziac na dluzej to trzeba troche wiecej oddac

 5. 5 z 5

  :

  Dostałem darmową pożyczkę za 1000 i to się liczy

 6. 5 z 5

  :

  jedna z lepszych firm pożyczkowych, z jaką miałam do czynienia. Odmawiali mi w Provident i wonga a tutaj dostałam pożyczkę bez problemu!

 7. 5 z 5

  :

  Super firma, dobre pożyczki i darmowa też jest

 8. 5 z 5

  :

  Polecam!

 9. 5 z 5

  :

  Pożyczałam już dwa razy pieniądze od filarum i za każdym razem byłam zadowolona z ich usług. Szybko rozpatrują wnioski i przelewają pieniądze na konto.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *