extraportfel

Extraportfel

5,000

Firma Extraportfel ma do zaoferowania swoim klientom pożyczki w wysokości od 100 do 5 000 zł na okres od 5 do 45 dni. Pierwsza pożyczka jest darmowa, a jej kwota może sięgać nawet do 2 000 zł. Jest to jedna z najwyższych wartości na rynku mikropożyczek w naszym kraju. W przypadku braku możliwości terminowej spłaty danego zobowiązania finansowego Extraportfel oferuje tzw. refinansowanie pożyczki. Firma reklamuje się szybkim i sprawnym działaniem i należy do spółki Creamfinance Poland.

Extraportfel jest Członkiem Związku Firm Pożyczkowych.

Wniosek

Opis produktu

Marka stworzona przez spółkę Creamfinance Poland, która reklamuje się udzielaniem pożyczek w wysokości od 100 do 5 000 zł na czas od 5 do 45 dni. Pierwsza pożyczka udzielana nowym klientom jest darmowa i może sięgać maksymalnie do kwoty 2 000 zł. Tradycyjnie by móc skorzystać z usług firmy należy się zarejestrować na stornie internetowej oraz wypełnić wniosek on-line. Po odpowiedniej weryfikacji Extraportfel.pl wyda decyzję pozytywną bądź negatywną o udzieleniu pożyczki. Podczas takiej analizy firma ponadto stwierdza czy wnioskowana kwota pożyczki nie jest zbyt wysoka i czy klient będzie w stanie ją spłacić, gdy okaże się, że w istocie dochody pożyczkobiorcy nie pozwolą na swobodną spłatę zobowiązania finansowego, Extraportfel.pl proponuje niższą kwotę pożyczki. Decyzja zostanie wysłana na numer telefonu klienta w formie smsa.

RRSO = 1750% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 30 dni

W przypadku nieterminowej spłaty firma obciąża klienta opłatą w postaci odsetek. By tego uniknąć należy wcześniej skontaktować się z biurem obsługi klienta i poprosić o refinansowanie pożyczki. Odbywa się to dzięki współpracy z innymi pożyczkodawcami spółki Creamfinance Poland, którzy spłacają obecną pożyczkę a klient wybiera nowy termin spłaty zobowiązania finansowego zaciągniętego u partnera Extraportfel.pl .

Warunki, które należy spełnić by aplikować o pożyczkę:

  • obywatelstwo polskie, osoba mieszkająca na terenie naszego kraju,
  • wiek od 21 do 70 lat,
  • legitymowanie się dowodem osobistym,
  • brak negatywnych wpisów w bazach dłużników.

Nasza opinia o Extraportfel

Niewątpliwym atutem firmy jest oferta pierwszej pożyczki za darmo do kwoty aż 2 000 zł. Ponadto okres spłaty sięgający do 45 dni pozwoli na spokojnej uzbieranie wymaganej gotówki i jej zwrot na konto firmy. Klienci chwalą firmę za przejrzystość zasad i oraz szybkość wypłaty pieniędzy na ich konto bankowe. Jednak z drugiej strony koszty zaciągniętych pożyczek są dość wysokie. Nie najlepszym odbiorem cieszy się również strona internetowa, której szata graficzna wydaje się stworzona jedynie dla kobiet, przez co męska część internautów po prostu omija ją i nie aplikuje o pożyczkę.

Dane kontaktowe

Adres: ul. Kasprzaka 2/8, Warszawa 01-211
Telefon: 22 388-66-66
E-mail: info@extraportfel.pl

Dodatkowe informacje

Kwota pożyczki:

Od 100 do 5 000 zł

Okres spłaty:

od 5 do 45 dni

Kwota pierwszej pożyczki:

2 000 zł

Pierwsza za darmo:

Tak

Kwota kolejnych pożyczek:

5 000 zł

Możliwość przedłużenia czasu spłaty:

Tak, refinansowanie pożyczki

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

bazy danych BIG/BIK

Wiek pożyczkobiorcy:

Od 21 do 70 lat

Godziny otwarcia pon-pt:

Od 8:00 do 21:00

Godziny otwarcia weekend:

Od 9:00 do 18:00

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Extraportfel”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *