Ekspres Pożyczka

Ekspres Pożyczka

2,000

Ekspres Pożyczka udziela chwilówek osobom powyżej 21 roku życia w kwotach od 400 do 2 000 zł z wyznaczeniem progu na pierwszą pożyczek w wysokości 700 zł. Okres kredytowania wynosi od 15 do 120 dni. Jest marką łotewskiej spółki Argentum Capital będącą międzynarodową instytucją finansową prowadzącą swoją działalność od 2009 roku. Proponowane przez firmę pożyczki dostępne są za pomocą Internetu. Ekspres Pożyczka korzysta z systemu zarządzania przedsiębiorstwem CreditOnline.

Wniosek

Opis produktu

Ekspres pożyczka należy do międzynarodowej instytucji finansowej Argentum Capital, która działa na rynku światowym od 2009 roku. Firma zajmuje się udzielaniem szybkich pożyczek przez internet w wysokości od 400 do 2 000 zł na okres od 15 do 120 dni. Przy czym wielkość pierwszego zobowiązania finansowego nie może przekraczać 700 zł. Ponieważ aplikowanie o pożyczkę odbywa się on-line, by ją otrzymać należy zarejestrować się na stronie internetowej Ekspres Pożyczka następnie wypełnić wniosek, w którym to niezbędne jest podanie swoich danych (w tym numeru pesel, dowodu osobistego oraz telefonu komórkowego). Zakończeniem całego procesu rejestracji jest przelanie opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 grosza na jedno z podanych kont bankowych firmy w celu weryfikacji numeru rachunku bankowego pożyczkobiorcy.

RRSO = 1934,77% dla pożyczki w kwocie 2 000 zł na 30 dni

Decyzja o udzieleniu pożyczki zostanie przesłana na wskazany numer telefonu komórkowego wnioskodawcy za pomocą wiadomości sms. Tą samą drogą przyjdzie również decyzja odmowna, jeśli klient nie otrzyma pożyczki. Do ubiegania się o gotówkę nie jest potrzebne poręczenie lub zastaw, ale należy liczyć się z tym, że firma dokładnie przeanalizuje wniosek pod względem wiarygodności i zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Warunki kredytowania wybierane są indywidualnie w panela klienta przez wnioskodawcę.

Warunki, które należy spełnić by ubiegać się o pożyczkę:

  • obywatel RP, legitymujący się dowodem osobistym,
  • ukończony 21 r. ż.,
  • stałe źródło dochodów,
  • brak niespłaconych terminowo pożyczek lub kredytów.

Nasza opinia o Ekspres Pożyczka

Ekspres Pożyczka jest firmą wciąż rozwijającą się i poszukujących nowych metod zdobywania klientów. Jej oferta jest elastyczna, a możliwość spłaty zobowiązania finansowego nawet do 120 dni stanowi duże ułatwienie dla klientów, którzy nie są w stanie zwrócić jednorazowo całej gotówki. Niestety firma nie oferuje darmowej pożyczki, a maksymalna kwota sięga tylko 2 000 zł.

Dane kontaktowe

Argentum Capital Sp. z o. o.
Adres: ul. Mickiewicza 11/202, 16-400 Suwałki
Telefon: 224908999
E-mail: info@eksprespozyczka.pl
Skype: www.eksprespozyczka.pl

Dodatkowe informacje

Kwota pożyczki:

od 400 do 2 000 zł

Okres spłaty:

od 15 do 120 dni

Kwota pierwszej pożyczki:

700 zł

Pierwsza za darmo:

Nie

Kwota kolejnych pożyczek:

2 000 zł

Możliwość przedłużenia czasu spłaty:

Nie

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

KRD

Wiek pożyczkobiorcy:

od 21 r. ż.

Godziny otwarcia pon-pt:

od 8:00 do 17:00

Godziny otwarcia weekend:

nieczynne

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Ekspres Pożyczka”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *