ekspres-kasa

Ekspres Kasa

10,000


Ekspres Kasa prezentuje swoim klientom ofertę pożyczek gotówkowych przez internet sięgających kwoty 2 000 zł na okres 15 lub 30 dni. Pierwsza pożyczka jest darmowa a jej wartość może wynosić maksymalnie 2 000 zł. Pożyczki ratalne do 10 000 zł można regulować przez 6-24 miesięcy. Firma marką grupy Ferratum, jednej z największych w Europie firm zajmujących się mikropożyczkami udzielanymi za pomocą Internetu. Firma udziela pożyczek w 19 krajach na całym świecie, zatrudniając przy tym ponad 220 specjalistów z dziedziny bankowości i finansów. Credo firmy brzmi „More than money to everyone”, co można tłumaczyć jako „Więcej niż pieniądze. Dla każdego”.

Wniosek

Opis produktu

Firma należy do Grupa Ferratum, jednej z największych instytucji finansowych w Polsce. Oferuje pożyczki w wysokości od 100 do 2 000 zł na okres 15 lub 30 dni. Nowi klienci otrzymują możliwość skorzystania z darmowe pożyczki do 2 000 zł (RRSO = 0%). Ponado w ofercie znajduje się również pożyczka na rat do 10 000 zł. Nowi klienci mogą ubiegać się o niższą kwotę, do 5 000 zł na 6-24 miesięcy. Formalności związane z ubieganiem się o potrzebną gotówkę to przede wszystkim wypełnienie wniosku on-line dostępnego na stronie internetowej ekspreskasa.pl, w którym to należy podać numer dowodu osobistego, aktywnego telefonu komórkowego oraz własnego rachunku bankowego. Zakończenie rejestracji wiąże się z przelaniem symbolicznego grosza na wskazany rachunek konta bankowego firmy, który jest opłatą weryfikacyjną. Stali klienci mogą aplikować o pożyczkę poprzez zalogowanie się na stronie do panelu klienta lub wysłanie smsa.

RRSO = 1974% dla pożyczki w kwocie 1 000 zł na 30 dni

W przypadku braku możliwości spłaty zobowiązania finansowego istnieje opcja wydłużenia terminu zwrotu pożyczki za odpowiednią opłatą. Jeśli klient wybrał Gwarant Prawny wydłużenia spłaty to koszty stanowią 25% wysokości zaciągniętej pożyczki. Gdy mowa o Gwarancie Indywidualnym, klient nie wnosi żadnych opłat lecz warunkiem przedłużenia dostarczenie umowy gwarancji, która została podpisana przez żyranta oraz dwóch świadków ewentualnie notariusza w ciągu 5 dni od podpisania umowy o gwarancji.

Warunki, które winien spełnić wnioskodawca by ubiegać się o pożyczkę:

  • obywatelstwo RP, stałe miejsce zamieszkania na terytorium Polski,
  • wiek od 21 do 70 lat,
  • brak negatywnych wpisów do baz KRD oraz brak zadłużeń będących opóźnieniem spłat innych pożyczek czy zobowiązań finansowych.

Nasza opinia

Ekspres Kasa jest jedną ze starszych i stabilniejszych firm pożyczkowych na polskim rynku. Grupa Ferratum stojąca za sukcesem marki jest solidną, uczciwą i wiarygodną firmą prosperującą na rynku europejskim i światowym. Ceny pożyczek nie są zawyżone, a pożyczkę otrzymać może praktycznie każdy obywatel Polski. Czytane w Internecie opinie o firmie są raczej pochlebne i zachęcające do ubiegania się o pożyczkę.

Dane kontaktowe

Telefon: (71) 716 22 22, (22) 123 45 67
E-mail: ekspreskasa@ekspreskasa.pl
Skype: ekspres.kasa

Dodatkowe informacje

Kwota pożyczki:

Od 100 do 2 000 zł lub do 10 000 zł

Okres spłaty:

15-30 dni/ 6-24 miesięcy

Kwota pierwszej pożyczki:

2 000 zł

Pierwsza za darmo:

Tak

Kwota kolejnych pożyczek:

10 000 zł na raty

Możliwość przedłużenia czasu spłaty:

Tak

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

KRD BIG SA, Rejestr Dłużników ERIF BIG SA

Wiek pożyczkobiorcy:

Od 21 do 70 lat

Godziny otwarcia pon-pt:

24 godziny na dobę

Godziny otwarcia weekend:

24 godziny na dobę

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Ekspres Kasa”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *