creditpl

Credit.pl

4,000

Credit.pl udziela pożyczek krótkoterminowych (od 1 do 30 dni) na kwoty od 100 do 4 000 zł. Pierwsza pożyczka jest darmowa a jej wysokość nie może przekraczać 2 000 zł. O wyższe kwoty ubiegać się mogą stali klienci firmy. Rejestracja, tak jak w przypadku innych firm pożyczkowych, odbywa się on-line, niezbędny jest zatem dostęp do internetu, ponadto aktywny numer telefonu komórkowego oraz własne konta bankowe, na które zostaną przelane pieniądze. Credit.pl należy do spółki Nordecum z siedzibą w Warszawie oraz z kapitałem zakładowym w wysokości  500 000 zł.

Credit.pl jest Członkiem Związku Firm Pożyczkowych.

Wniosek

Opis produktu

Reprezentuje spółkę Nordecum i działa na polskim rynku od 2015 roku. Ma do zaoferowania swoim klientom pożyczki, która firma określa jako szybkie kredyty, w wysokości od 100 do 4 000 zł a okres ich spłaty wynosi od 1 do 30 dni. Pierwsza pożyczka do 2 000 zł jest bezpłatna, nie naliczane są koszty jej udzielenia. By móc ubiegać się o kredyt należy wypełnić wniosek on-line na stronie internetowej firmy, decyzja o przyznaniu gotówki zostanie przesłana za pomocą sms do wnioskodawcy. Klient może starać się o kolejną pożyczkę tylko pod warunkiem, że spłaci poprzednie zobowiązanie finansowe. Firma nie oferuje zaciągania kilku pożyczek jednorazowo. Po otrzymaniu pieniędzy na konto, pożyczkobiorca otrzyma drogą mailową plan spłaty kredytu.

RRSO = 1410,33% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 30 dni

Credit.pl proponuje swoim klientom bonus, gdy zaproszą oni do skorzystania z usług firmy znajomego. Za każdą zaproszoną osobę można otrzymać 15 zł, pod warunkiem, że znajomy weźmie kredyt, który udziela firma. Aby wysłać zaproszenie do skorzystania z usług Credit.pl należy spłacić zaciągniętą wcześniej pożyczkę.

Warunki, które musi spełnić pożyczkobiorca by skorzystać z usług firmy:

  • adres zamieszkania na terytorium Polski, legitymuje się dowodem osobistym,
  • wiek od 20 do 65 lat,
  • brak wpisów do baz BIG jako niesolidny dłużnik.

Nasza opinia o Credit.pl

Firma stosunkowo niedawno zaistniała na polskim rynku, więc dopiero rozwija swoje skrzydła. Pierwsza pożyczka darmowa do 2 000 zł to duży plus, jednak by ubiegać się o kwotę 4 000 zł należy być klientem, który pożycza po raz szósty. Koszty udzielonych pożyczek nie należą do niskich. Ponadto firma reklamuje się przyznawaniem kredytów a tak naprawdę oferuje pożyczki gotówkowe krótkoterminowe.

Dane kontaktowe

Nordecum Sp. z o.o.
Adres: ul. Grzybowska 4/13, 00-131 Warszawa
Telefon: 222 1999 20
E-mail: info@credit.pl

Dodatkowe informacje

Kwota pożyczki:

Od 100 do 4 000 zł

Okres spłaty:

Od 1 do 30 dni

Kwota pierwszej pożyczki:

2 000 zł

Pierwsza za darmo:

Tak

Kwota kolejnych pożyczek:

do 4 000 zł

Możliwość przedłużenia czasu spłaty:

Tak

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

BIG InfoMonitor S. A., KRD, ERIF BIG, Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A

Wiek pożyczkobiorcy:

Od 20 do 65 lat

Godziny otwarcia pon-pt:

od 8:00 do 20:00

Godziny otwarcia weekend:

Od 9:00 do 18:00

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Credit.pl”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *