alfa kredyt

Alfa Kredyt

4,000


Firma udzielająca pożyczek krótkoterminowych w kwotach od 100 do 4 000 zł na okres od 7 do 30 dni. Pierwsza promocyjna pożyczka za 0 zł może sięgać 2 000 zł. Wystarczy zarejestrować się na stronie firmy i wypełnić odpowiedni formularz. W przypadku braku możliwości terminowej spłaty zobowiązania, istnieje opcja przedłużenia tego okresu, wystarczy zalogować się do panelu klienta. Alfa Kredyt należy do spółki o tej samej nazwie z siedzibą w Suwałkach. Kapitał zakładowy spółki wynosi aż 1 005 000 zł.

Wniosek

Opis produktu

Alfakredyt to spółka z siedzibą w Suwałkach udziela pożyczek krótkoterminowych w kwotach od 100 do 4 000 zł na okres od 7 do 30 dni. Pierwsza, do 2 000 zł, jest darmowa a co za tym idzie nie są naliczane żadne opłaty podczas jej udzielania czyli posługując się prostym hasłem: klient zwraca tyle ile pożycza. Podobnie jak cały szereg innych firm zajmujących się tego typu usługami, tak i w Alfa Kredyt aplikować o pożyczkę można jedynie on-line za pomocą strony internetowej. Po wypełnieniu prostego formularza, który wymaga od klienta podania numeru i serii odwodu osobistego oraz nr rachunku konta bankowego, należy przelać opłatę rejestracyjną opiewającą na kwotę 1 grosza na konto bankowe firmy. Ten krok jest niezbędny w celu potwierdzenia nr rachunku bankowego pożyczkobiorcy. Informacja o przyznaniu pożyczki bądź odrzuceniu wniosku jest wysyłana w postaci wiadomości sms na telefon komórkowy klienta. Zatem niezbędne jest również podanie podczas aplikowania on-line osobistego numeru telefonu komórkowego. Zwykle pieniądze na koncie pożyczkobiorcy pojawiają się w ciągu 15 minut po otrzymaniu pozytywnej decyzji. By podpisać zobowiązanie finansowe klient jest zobligowany spłacić poprzednią pożyczkę, gdyż firma nie udziela ich jednorazowo w postaci kilku jednocześnie.

RRSO = 841,1% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 30 dni

Warunki, które należy spełnić by móc ubiegać się o pożyczkę:

  • pożyczkobiorca jest konsumentem w rozumieniu art. 5 ust. 1 Ustawy o kredycie konsumenckim oraz posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
  • obywatelstwo RP oraz aktualny adres zamieszkania na terenie kraju,
  • brak zaległości pieniężnych wobec Pożyczkodawcy,
  • wiek od 21 do 65 lat.

Nasza opinia

Alfa Kredyt to firma, która cieszy się dobrą opinią wśród internautów z racji oferowanej wysokiej kwoty pierwszej darmowej pożyczki, a koszty kolejnych są niewygórowane. Jest to stosunkowo młoda instytucja finansowa, która jeszcze w pełni nie rozwinęła skrzydeł na rynku pożyczek gotówkowych. Nie mniej jednak zasady udzielania pożyczek przedstawione w sposób klarowny, a maksymalna ich kwota może jeszcze w przyszłości wzrosnąć, co na pewno spotka się z większym zainteresowaniem klientów.

Dane kontaktowe

Adres: ul. Żurawia, nr 6/12, 00-503 Warszawa
Telefon: +48 876 181 062
E-mail: info@alfakredyt.pl

Dodatkowe informacje

Kwota pożyczki:

Od 100 do 3 000 zł

Okres spłaty:

Od 7 do 30 dni

Kwota pierwszej pożyczki:

2 000 zł

Pierwsza za darmo:

Tak

Kwota kolejnych pożyczek:

4 000 zł

Możliwość przedłużenia czasu spłaty:

Tak

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

BIG SA

Wiek pożyczkobiorcy:

Od 21 do 65 lat

Godziny otwarcia pon-pt:

Od 8:00 do 21:00

Godziny otwarcia weekend:

Sobota od 9:00 do 16:00

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Alfa Kredyt”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *