Wypełniacz

Aasa Kredyt

4.6 z 5 na podstawie ocen 20 klientów
(20 opinii klienta)

10,000

Klienci firmy mogą ubiegać się o pożyczkę w kwotach od 1 000 do 10 000 zł na czas od 6 do 24 miesięcy. Do ich grona mogą zaliczać się osoby miedzy 20 a 80 rokiem życia, posiadający stały dochód oraz miejsce zamieszkania w Polsce. Marka Aasa należy do grupie finansowej Aasa Global. Grupa specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek przez Internet bez wychodzenia z domu Aasa Polska czestniczy w programie „Firma Wiarygodna Finansowo” prowadzonym przez BIG InfoMonitor. Opiera swoją działalność o reguły wypracowane przez Europejską Koalicję na rzecz Odpowiedzialnych Kredytów oraz zasadę fair lending, czyli zasadę odpowiedzialnego pożyczania.

Wniosek

Opis produktu

Spółka akcyjna Aasa Polska reprezentuję skandynawską grupę finansową Aasa Global oferującą pożyczki gotówkowe w wielu krajach od 2010 roku. Działająca na polskim rynku Aasa Kredyt otrzymała certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo. Proponuje klientom pożyczki w wysokości od 1 000 do 10 000 zł na okres kredytowania od 6 do 24 miesięcy. Przed podpisaniem zobowiązania finansowego należy wypełnić odpowiedni wniosek on-line dostępny na stronie internetowej firmy Aasa Kredyt, który jest analizowany przez pracowników firmy w godzinach pracy biura podanych w zakładce kontakt. Co ciekawe, klienci mogą aplikować o kolejną pożyczkę przed spłaceniem poprzedniej lecz warunkiem jest terminowe regulowanie należności i i jej co najmniej połowiczna spłata .

RRSO = 78,41% dla pożyczki w kwocie 10 000 zł na 24 miesiące

Istnieje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki poza wyznaczonym harmonogramem oraz jego zmiany lecz w tym drugim przypadku należy skontaktować się Biurem Obsługi Klienta. Podobnie rzecz ma się, gdy pożyczkobiorca ma problem z terminową spłatą rat. Jedynie wcześniejszy kontakt z BOK i informacja o zaistniałej sytuacji pozwoli ten problem rozwiązać bez naliczania dodatkowych kosztów.

Firma ponadto informuje swoich klientów o opłatach związanych z zaciągniętą pożyczką, na które składa się: jednorazowa opłata przygotowawcza w wysokości 590 zł, miesięczna opłata administracyjna w wysokości 15 zł oraz RRSO wynosząca 10%.

Aasa jest jedną z najdłużej działających na rynku firm pozabankowych.zdobyła dzięki temu szereg klientów i cieszy się statusem popularnej pozabankowej instytucji finansowej w naszym kraju.

Warunki, które należy spełnić by ubiegać się o pożyczkę:

 • stały adres zamieszkania na terenie Polski,
 • wiek od 20 do 80 lat,
 • stałe źródło dochodu w Polsce,
 • brak negatywnych wpisów w bazach BIG.

Nasza opinia

Aasa Kredyt to jedna z najlepszych firm pożyczkowych na polskim rynku oferujących pożyczki z dłuższymi okresami spłaty. Ceny pożyczek nie są tak mocno wygórowane, jak w przypadku innych firm o podobnym profilu. Każdy klient przed podpisaniem umowy pożyczki w obecności kuriera ma dodatkowo możliwość „na spokojnie” zapoznania się z jej treścią. Wszystkie dokumenty zostają przed podpisaniem przesłane na konto e-mail klienta.

Dane kontaktowe

Adres: ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa
Telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300
E-mail: obslugaklienta@asakredyt.pl

Dodatkowe informacje

Kwota pożyczki:

od 1 000 do 10 000 zł

Okres spłaty:

od 6 do 24 miesięcy

Kwota pierwszej pożyczki:

do 10 000 zł

Pierwsza za darmo:

Nie

Kwota kolejnych pożyczek:

10 000 zł

Możliwość przedłużenia czasu spłaty:

Nie

Weryfikacja pożyczkobiorcy:

BIG SA, ERIF BIG SA, KRD BIG SA, InfoMonitor BIG SA

Wiek pożyczkobiorcy:

Od 20 do 80 lat

Godziny otwarcia pon-pt:

od 8:00 do 19:00

Godziny otwarcia weekend:

nieczynne

20 opinii o Aasa Kredyt

 1. 2 z 5

  :

  Wzięłam pożyczkę na 2tys, niby dostałam harmonogram spłaty z ratami, jak policzyłam ile w sumie muszę oddać to wyszło bardzo dużo, dużo więcej niż się spodziewałam.

 2. 4 z 5

  :

  Nie mają aż taki niskich kosztów pożyczek, ale obsługa przemiła.

 3. 5 z 5

  :

  Rzetelna i bardzo dobra firma pożyczkowa, nie robią pod górkę tak jak inne firmy i jeśli nie dostaniesz kredytu w banku to tu w 100% tobie przynają

 4. 5 z 5

  :

  Dobre ceny pożyczek

 5. 4 z 5

  :

  Otrzymalam pozyczke na 6 miesiecy i splacilam ja w terminie nie bylo zadnych problemow, ale troche mnie denerwuje ze na maile przychodza mi reklamy tej firmy

 6. 5 z 5

  :

  Pozyczki u nich są w porządku, nie mam problemu ze spłatą

 7. 4 z 5

  :

  Można dostać dużo pieniędzy już na samym początku, ale trzeba spłacać w terminie bo inaczej naliczają odsetki i kary pieniężne

 8. 5 z 5

  :

  Wysokie pozyczki i to się liczy i nie czepiają się zdolności kredytowej jak w innych firmach. Ja na pewno tylko aasa bedę korzystała.

 9. 5 z 5

  :

  wszystko w porzadku, pozyczylem 4 tys i dostalem tylez samo, potem splata w ratach wygodnie i wg planu dopasowanego do mnie

 10. 5 z 5

  :

  Jestem bardzo zadowolony z oferty Aasa. Warto ją polecić wszystkim osobom szukającym taniej iu szybkiej pożyczki.

 11. 5 z 5

  :

  Polecam kazdemu, kto nie dostal pozyczki w banku

 12. 5 z 5

  :

  Bardzo dobra firma pozyczkowa, nie mialam najmniejszych problemow z otrzymaniem pozyczki, nie jest to zaden parabank

 13. 3 z 5

  :

  Dość dobr oferta, tylko szkoda, że pożyczki są drogie

 14. 5 z 5

  :

  Jestem zadowolona i daje 5!

 15. 5 z 5

  :

  Polecam, bez problemu przyznają pożyczki nawet z nieciekawą historią w BIK. Ja brałem dwa razy i jestem bardzo zadowolony z warunków.

 16. 5 z 5

  :

  Pożyczka prima sort 🙂

 17. 5 z 5

  :

  Bardzo dobra pożyczka 🙂

 18. 5 z 5

  :

  Zasłużonych 5 gwiazdek, pożyczka sepłniła moje oczekiwania

 19. 5 z 5

  :

  Wzięłam pożyczkę na opłacenie ostatnich wakacje z rodziną, póki co spłacam i raty są bardzo przyzwoite. Miła obsługa, niskie koszty, jeśli chodzi o pożyczki ratalne to trudno naprawdę o coś lepszego.

 20. 5 z 5

  :

  Jedna z lepszych firm, uczciwa i niedroga

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *